Váš partner pro zdravý domov

Předání daru na Kliniku dětské hematologie a onkologie FN Motol

Jsme pyšní na to, že můžeme alespoň trochu pomoci dětským pacientům na dětské hematologii a onkologii ve FN Motol. Především díky spolupráci s nadačním fondem Kapka naděje, jsme doplnili již desítku umístěných čističek vzduchu LUX Aeroguard o další kus, který byl věnován za účasti zástupců zmíněné nadace.

Více fotografií naleznete zde.

Prim.MUDr. Vladimír Komrska, CSc., zástupce přednosty, Klinika dětské hematologie a onkologie FN Motol

Čističky vzduchu Lux jsme si vybrali pro jejich suchý způsob filtrace a použití hepa filtrů, které ostatní čističky vzduchu v této cenové hladině nenabízejí. Navíc jsme po nákupu prvních několika kusů narazili na velmi vstřícný přístup vedení firmy, která nám při nákupu dalších přístrojů vyšla významně vstříc s cenou. Zapomenout nelze ani na jednoduchou obsluhu, spolehlivost a výborně fungující servis.

Celý rozhovor naleznete ZDE.

 

 

Petr Jančařík, moderátor

Z TV pořadů utkvěl v paměti jako průvodce např. TUTOVKY (na ČT i na Nově), Studia Rosa, magazínů Navštívenka nebo Vstupte, prosím. Různých TV soutěží a zábavných programů, ale zejména jako dlouholetý, osobitý a velice oblíbený průvodce pořadu pro děti a celou rodinu MAGION.

Jsme rádi, že řady našich zákazníků rozšířil právě pan Petr, jelikož je to člověk, který si zachoval lidský přístup s úžasným smyslem pro humor, což nám dokázal při osobním setkání u něj doma, kdy jsme mu položili pár otázek.

Celý rozhovor naleznete ZDE.

Infolinka 220 000 871 v pracovní dny od 9:00 do 16:00